03:43
איך להפשיט קנטה

אז כתבת את הסיפור שלך, הוספתי צוק-האנגר בסוף אבל הסיפור שלך לא מתנהג כמו שאתה רוצה שהוא יתנהג למרות כל העריכה שלך. מה קורה כשמישהו לוחץ על "הבא" לאחר שקרא את הצוק? שירותי ליווי בקריות

כשקורות השלכות לא מכוונות - מסתיים על צוק ולא נותן להם דרך אחרת ללכת אלא לגלול למטה לעוד קליקבייט. אחת הדרכים להימנע מכך היא באמצעות Apple News, שבה אתה יכול לאפשר קווים מרומזים ולהימנע מתמונות מחוון. דרך נוספת תהיה להתחיל עם ניקוי התוכן שמגיע לפני ההובלה.

הקנטה הפכה למצרך ענק בחברה של היום. יש לנו דברים כמו Mean Girls, 10 Things I Hate About You, Clueless ועוד רבים. אבל במקביל, ילדים זוכים להקניט לעתים קרובות יותר מאשר פעם. מתי זה הזמן להקניט מישהו? איך נוכל להפשיט קנטות?

סוגי התגרות:

- הקנטות מהנות או מטופשות: סוגים אלה של הקנטות הם קלילים וקורים לשם בידור; ידידותי או טוב לב.

- הקנטה מטרידה: סוג זה של הקנטה הוא בדרך כלל מתנשא מתוך כוונה לגרום לקורבן שלו להרגיש הרבה יותר קטן ככל האפשר

- הקנטות פוגעות: הסוג הפוגעני ביותר, סוגי הקנטות אלו פוגעים באדם ברמות שאינן פסיכולוגיות

באמצעות שימוש חכם במילים, מחברים שותלים פיסות מידע קטנות שאינן מבוססות על הטקסט שלהם כדי לעורר את סקרנותם של הקוראים. הפורמט הזה מוביל את הקורא להאמין שמה שהוא קורא הוא האמת וכל מה שהם צריכים לעשות הוא להמשיך לקרוא, אבל במקום זאת זה לא מספק אותם במידע חסר בסיס ובצעד שנבנה לאט. האכזבה הזו דורשת ציד נבלות בין מנועי חיפוש ומחקר מקוון שבו אנו מבלים דקות או אפילו שעות בניסיון למצוא עובדות תוצאתיות יותר שהיו צריכים להיות משותפים מהעמוד הראשון - זמן מבוזבז ללא תגמול סביר.

חלק זה מציג כיצד אנו יכולים להפסיק להתגרות מלהתרחש, תוך שימוש בתשומת לב זהירה בעת הכתיבה, כך שעובדות חשובות יופיעו בצורה ליניארית ולא באמצעות סידורים מטעים של שפה בלתי מזיקה לכאורה.

פורסם ב-15 ביולי 2018. https://tkescorts.com/%D7%A0%D7%A2%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%9C%D7%99%D7%95%D7%95%D7%99-%D7%91%D7%90%D7%99%D7%9C%D7%AA/

התגרות מתרחשת כאשר אתה מפרסם בעצמך. זה כאשר הכנסות חברת ההוצאה עולות על הכנסות המחבר, כך שההוצאה מרוויחה על עבודתו של המחבר.

אם אדם לא רוצה להתגרות בו, עליו לשקול להציב את עבודתו אצל סוכן או מוציא לאור מסורתי או לפרסם בעצמו כתבי יד ואוספים בפורמטים אחרים.

סופרים בהוצאה עצמית יכולים גם לנסות אתרים מקוונים כמו לולו שהם טובים מספיק לרצף של חמישים עותקים ומעבר לכך דורשים גם רכישת תמלוגים בחזרה מלולו, או Smashwords, שעדיין דורשים תשלום מראש אך יש להם אפשרות הפצה בחינם עבור אלה. שמפיצים בכל הפלטפורמות האחרות מלבד אמזון. כאשר אתה נרשם, מוצגות בפניך אפשרויות שוק כגון ספר אלקטרוני (EB), ספר אלקטרוני (PDF), הורדה ישירה של PDF (EPUB) והורדות דרך אפליקציית iPhone/iPad. עם אפשרות זו אתה יכול לעקוף את אמזון כי הם מסרבים לפרסם ללא DRM (דיגיטלי

מאמר זה עוסק בכל מה שקשור להתגרות. טיזרים הם ויז'ואלים מושכים תשומת לב שהם מושכים את עניין הקהל, אך מכוונים ליזום שיחות דרך ערוצי מדיה חברתית.

יש אנשים שמציקים כי הם יודעים שזה ידרבן את העוקבים שלהם לשתף יותר את הטיזרים, יש אנשים שמשתמשים בטיזרים כדי שזה יעורר תגובה רגשית מהקוראים שלהם, ויש אנשים שעושים את זה רק בשביל הכיף - את יודעת מי את גב' קרדשיאן.

מלבד הסיבות הללו שבגללן אפשר להשתמש בטיזינג בבלוג, יש חסרון לתופעה; זה יכול להיות מתיש לגלול בין מאות פוסטים ללא תוכן או רק הודעות כלליות כמו ארוחת צהריים כאן או להיענות להצעה שלנו כדי להופיע בפיד שלך כל הזמן.

Просмотров: 31 | Добавил: ionet6h | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar