11:35
אמצעי מניעה - 17 שיטות אפקטיביות כיצד אנשים משמשים להביע, סקס בטוח

אנשים בסופו של דבר הם סקס. ומפעם הזמן, אנשים פשוט קיים יחסי מין לא רוצים לקיים יחסי מין עם כל הילדים האלה, אבל איך אנחנו מדברים כל הזמן, אז אנחנו ממציאים את השיטות, כמו בעץ להגיע אל עץ חג המולד, וההנפקה לא , לשים את זה בעדינות, לשים. בפדרציה הרוסית, שיטות ידועות יותר - קונדומים וניסיון גלולות, אבל במהותו יש עוד יותר, ומאמר זה יעזור לך לבסוף באיזה שיטה האידיאל רק יתקרב אליך במיוחד עבורך, כפי שאנו מביעים , צרכים אישיים. ובכן, או שאתה פשוט יודע קצת יותר על השיטות לעשות אהבה ללא תוצאות.

התוכן של המאמר

1 17 שיטות אמצעי מניעה

17 אמצעי מניעה 17

קוֹטֵל זֶרַע. ברמה הפיזית, זה נראה כמו קצף, ג'לי או שמנת, אשר ממוקמים הנרתיק מול המעשה המיני. קצף זה מכיל חומר כימי כי למעשה הורס זרע. כאשר יש צורך לשים את החומר הקטלני הזה בנרתיק - תלוי ביצרן: חלקם ספציפיים לפני סקס, וחלקם חייבים להיות הציג בחצי שעה לפני. בדרך כלל, סוכן זה משמש במקביל עם כל האחרים.

חסרונות: אם זה יהיה הנרתיק במשך כמה שעות של חוץ - יהיו גירוי, ולאחר מכן כיפו כימי.

Pros: רק כדי להשתמש וזול.

נגנל אנשי אמצעי מניעה תחת הכותרת phexxi. זה יכול להיות מיושם במקום spermido.

איך זה רק עבודה: ג'ל זה גם מוריד את רמת האלבלינציה של הזרע. באופן ספציפי, סוף סוף, הציון Alkalinity spermatozoa לשרוד בחומצה microflora, ו phexxi לא נותן להם, באופן כללי, כדי לשרוד. במילים אחרות, זה עובד בערך בזרע, אבל קצת עדין. לשים את הנרתיק אתה צריך בערך שעה לפני סקס.

Pros: רק כדי להשתמש, כמעט כמו גם קונדומים.

חסרונות: לא להגן מפני STD, אולי כך לדבר גירוי. מה שזה לא יהיה מוזר, אבל זה כלי חדש, ולכן זה שווה את זה מאוד יקר: 18-20,000 רובל, בתוספת משלוח, שכן הפדרציה הרוסית זה לא יוצר את זה. גם אתה, בהלם, זה הפך, המחירים, כן?

גברים קונדומים - מאוד, קלאסי, כנראה ידוע לך. לדברי מחקר, 15% מהזוגות באמצעות קונדומים על בסיס ללא שינוי, להיות בהריון במהלך השנה.

יתרונות: בהרחבה כל התרבות, זול, להגן מפני STD.

מינוס: יעיל, רק אם הזכות. יש לציין כי גם אם כבר יש לך כבר מושך את המיומנות הזאת לאוטומטיזם - זה לא מספיק שזה יכול סוף סוף לקרות? סקס ספונטני, סקס על ראש שיכור - לא, לא, אבל לשים משהו לא בסדר - והכל, "יקירתי, אני צ 'ימאנק".

פחות מינוס: אתה צריך לקחת בכל פעם שאנשים משמשים להביע חבילה חדשה. לחשב איכשהו כמה הולך קונדומים בשנה.

הקונדום של הדאם הוא שקית ניילון צר, כי הוא ממוקם בנרתיק. אולי זה הפך להיות שם 8 שעות, אז זה מתקרב למרתון סקס. זה עובד לא כל כך טוב כמו קונדום, אבל זה זמין בהרחבה, בסופו של דבר, מגן מפני STD. Deafragma. זהו מוצר הגומי שהגברת מציינת את הצוואר של הרחם, ובלא תוספת משתמשת בזרע. 16% של "מתגעגע" בשנה.

יתרונות: זול (העלות הגדולה ביותר היא 5,500 רובל, והתקן זה מותקן במשך שנתיים, אבל תשתמש מה עוד יצטרך, בסופו של דבר, להוציא כסף על spermocide).

חסרונות: זה נקבע לבסוף על ידי הרופא, לא, בסופו של דבר, נותן הגנה מפני STD, ושיטה זו מטילה איסור על מין במהלך הווסת, שכן בסופו של דבר, הסיכון של הלם רעיל מתעוררת.

כובע צוואר הרחם. מכשיר הדומה לסרעפת, אך פחות בגודל. כובע מחליק סביב הצוואר של הרחם,, לשים את זה בעדינות, הוא משמש יחד עם spermicid.

Pros: אולי הנוכחי אומר להישאר במקום עד 48 chosov, זול.

חסרונות: מותקן על ידי רופא, אינו מגן מפני STD, זה בלתי אפשרי לבסוף להגיש בקשה במהלך הווסת. כפי שלא היה מוזר, אבל הסיכוי כל יום לבקר את הרופא, כך שהוא טיפס לתוך הנרתיק, לא הכי לא רלוונטי.

Spermicidid. הוא מכניס פנימה, כך שהיא טסה לצוואר הרחם, והיא יכולה להישאר שם 24 שעות.

מוסמך מוסמך רוצה לשתף פעולה עם מיליונרים של ישראל. הם תמיד נדיבים ואבניים. רק זה לא אותו רגעים חיוביים בעת עבודה.

ספוג זה משמש בעת צילום פורנו.

Pros: ללא מתכון, להיכנס לתוקף מיד.

חסרונות: אולי כדי להכניס אותו קשה, אין הגנה מפני STD, סופג לא רק בהצטיינות, מים סיכה הנרתיק, ולכן עדיף לבסוף להחיל יחד עם חומר סיכה. ניתן גם להגיש בקשה במהלך הווסת.

גלולות למניעת הריון המחזקים את הייצור, ולבסוף אסטרוגן ופרוגסטין כדי למנוע ביוץ. מצוין מאוד, אם הכל נעשה נכון: בהריון בעת ​​שימוש בגלולה כזו הוא רק 8% נשים. מומלץ על ידי מרשם.

Pros: החודש או היעדרות הקלות והקבוצות (בהתאם לסוג הגלולה), פחות עוויתות.

חסרונות: עלות (עד 3,500 רובל לכל Pack) אינו מספק הגנה מפני STDs, עלול לגרום לרגשות כואבים בחזה ומנוגע לה, גם תופעת לוואי עשויה להיות דימום. מגביר את הסיכון של קרישי דם ולחץ הדם.

תיקון מתוך אורתורה Evra, Twirla או Xulane. זה הכרחי, בסופו של דבר, ללבוש על העור במשך 3 שבועות ולשנות פעמים בשבוע. משפיע על אותם הורמונים כמו גלולות למניעת הריון, ובכלל זה עובד גם כן.

Pluses: הקל ביותר, כמו רובנו התרגלו לדבר, חודשי קבוע עם התכווצויות הקטן ביותר, לא צריך לשמור על גלולות בראש על הצורך לקחת גלולות.

חסרונות: עלות (עד 3,500 רובל לחודש). זה יכול סוף סוף אפשר לגרום לגירוי בעור או לתופעות לוואי אחרות, כמו, כפי שכולם יודעים, גלולות למניעת הריון. אין הגנה מפני STD.

טבעת הנרתיק היא טבעת פלסטיק רכה כי הוא ממוקם בנרתיק. הוא יתווכח על אותם הורמונים כמו גלולות וטיח, וגם מסייע במניעת הריון. שני סוגים זמינים: annovera ו nuvaring. Annovera ניתן ליישם שוב כל חודש של ניקוד קוק יהיה לשבור שבועי. Nuvaring מוחלף מדי חודש.

Pros: הקל ביותר וכיצד אנו משמשים לדבר, קבוע חודשי, לא כל כך צורך לשנות.

חסרונות: עלות (2-3,000 רובל לחודש). אולי לשים את זה בעדינות, לגרום לגירוי של הנרתיק או תופעות לוואי אחרות, בדומה לפעולה של גלולה ו תיקון. אינו מגן מפני STD.

בקרת לידה. זה נקרא Depo-Provera.

בישראל, אין מקום חופשי לדעות קדומות כשמדובר בפעילויות בשירות ליווי. גברים מקומיים ניחנים במפעלים מוסריים גבוהים. כולם מבינים כי אסקוגר רק מלווה את הלקוח באירוע, מספק שיחה וליווי אישה VIP בכיתה יהיה אינדיקטור למעמד.

זה אפשרי כי זוהי הזרקה של הורמונים, אשר מגן מפני הריון במשך 3 חודשים. זה עובד טוב יותר גלולות: רק 3% יהיה בהריון בשנה.

Pros: יש להשתמש רק 4 פעמים בשנה, מצוין מאוד.

חסרונות: זה לא מתאים, לבסוף, עומד (17,500 רובל בשנה). תופעות לוואי בלתי צפויות. זה יהיה רע אם לא נציין שזה לא היה להגן על STD.

לוגד לפוריות שליטה. דוקטור, לשים את זה בעדינות, מציב אותו מתחת לעור הזרוע של הגברת. השתל יודע כי אותו הורמון יגרום לאותו הורמון כי הזרקת אמצעי מניעה. תדר חמצן - אחוז אחד.

Pros: Skeins במשך 3 שנים, אתה צריך להחליף מאוחר יותר. מאוד יעיל.

מינוס: יקר מאוד (30-60 אלף שנה), ייתכן שיש תופעות לוואי, כולל, כמו רבים באים לידי ביטוי, דימום לא סדיר, לא להגן מפני STD.

סְלִילִי. עוד סוכן אמצעי מניעה פופולרי בפדרציה הרוסית. הנחושת הלא colore הקורבן Intrauterine עובד עד 10 שנים, הורמונל מוחלף כל 3-5 שנים. אמצעים יעילים ביותר: לפחות שמונה של נשים יהיה בהריון להשתמש בו.

Pluses: מגן ארוך, בסופו של דבר, מבקש שירותים קטנים (לשים ושכוח שכח במשך כמה שנים). הצי הורמונלי הוא מסוגל לעשות, כפי שכולם אומרים, קצר יותר קצר וקל יותר.

חסרונות: גם, בסופו של דבר, זה יכול להיות הפוך לחלוטין השפעה - לא סדיר או, כפי שכולם יודעים, רפה חודשי. יקר מספיק (תלוי ביצרן, וריאציה המחיר הוא גדול מאוד).

הכי מגעיל: הספירלה יכולה להחליק החוצה, וזה לא כל כך מורגש, כמו, למשל, קונדום מעונן, ומאוחר יותר, אני מופתע לבקש את עצמי את השאלה של "אה, ולמה זה סוף סוף" מושך על Salinian, אני עם ספירלה ", וכך זה לא איך אנחנו כל הזמן מדברים, לחשוב שאתה יכול להיכנס להריון, לדלג על מועדים לחירום חירום או הפלה.

גם מן spheds יכול להיות תופעות לוואי, שכן כל אורגניזם הוא אדם.

פרסום צינורות, אם אתה בטוח שאתה לא רוצה לקבל יותר ילדים. אם אתה צריך לציין, המבצע לאחר מכן: Hirurgho, כפי שהיה, סוגר את צינורות החצנים, אשר מונע את התשואה של ביצים מ.

PLUSES: זהו נמשך, לא יותר צרות עם אמצעי מניעה ואימה להיכנס להריון. האפקטיביות קרובה למאה אחוז.

חסרונות: כאשר ניתוח עבורך יכול להזיק, זה בלתי הפיך (לא מספיק, החיים, כמו אנשים נהג לבוא לידי ביטוי, יכול להסתובב בדרכים שונות, פתאום אתה עדיין לא רוצה ילדים), זה לא פתאום, לא, באופן כללי , אדמות מ STD.

Vazectoma עבור גבר. זה סלסולים כי המנתח, באופן כללי, חופף את הערוץ, שבו הזרע מגיע מן הביצה, כך שפיכה קורה, ואין spermatozo בזרע.

פלוס: לנצח, זול יותר מאשר תחבושת צינור, כמעט 100 אחוז מעולה.

חסרונות: נזק במהלך המבצע, לא, ולכן, נותן השפעה מיידית (פעם אחרת בזרע יהיה, בסופו של דבר, להכיל spermatozoa), בלתי הפיך, לא להגן מפני STD.

חוק מין מופרע. טמון בתפוקה, באופן כללי, חבר של הגוף הנשי כדי שפיכה. לא דרך יעילה מאוד, תוך התחשבות כי שניכם יהיו כאילו נרגשים, ואפילו הכי נכבד את עצמך, באופן כללי, כדי לשלוט באדם לא יכול לעמוד - לא עכשיו, כך מחר.

יתרונות: חינם, לא אביזרים, ולא הורמונים, מוצק הון ואמונה במזל טוב.

חסרונות: קשה לעשות את זה נכון, אין הגנה מפני STD.

לא גם לקיים יחסי מין במהלך הביוץ, לא.-., כאשר ביצים יוצאים מן השחלות, והגברת היא יותר פורייה.

פלוס: אין צורך לקחת תרופות, לא. דירות דיסקרטיות במרכז

חסרונות: להגביל את האפשרות של סקס ספונטני, הזדמנות הגבוהה ביותר להיכנס להריון.

אז מה של קרנות אלה הוא טוב יותר? ובכן, הכל תלוי בערכים שלך. שים לב שאם אתה יודע בוודאות כי אתה לעולם לא רוצה להיות ילדים יותר, השותף שלך הוא, באופן כללי, מחלק, אתה בוטח בו, ואתה שולט על הבריאות שלך על הנושא של STD, בתוספת מוכן, לשים את זה בעדינות , כדי להוציא כסף - פעולה, התקנה של ספירלות או הזרקה לפוריות שליטה.

אם אתה רלוונטי לשאלה של כסף, ואין לך שותף למי אתה בוטח (למשל, אתה לא להגביל את עצמך, כפי שכולם יודעים, הרפתקאות סקסי עדיין לא רוצה לסיים איך הם הופכים בחינם וגסיסה, איך אנשים רגילים להביע, חיי רווקים) - האידיאל של כל הקונדומים מתאימים, שכן הוא מיד זול יותר, הוא התחיל להגן מפני מחלות.

אבל זכור כי אמצעי מניעה צריך לחשוב בוודאי (אם אתה לא רוצה להיות ילדים). ייתכן כי על פי הנתונים הסטטיסטיים, 85% של זוגות שאינם משתמשים באמצעי מניעה יהיו בהריון בשנה. אין ספק שאפילו האמצעים הלא יעילים ביותר מופרעים, כפי שאנו מביעים, אוקטובר מינית, לוכש, מאשר בכלל. Fortune בשבילך ללא כל אזעקות של חיי סקסי!

ויקטוריה פומנה

מוּמחֶה

דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכואנליטיקאי. אני עובד עבור סקסולוג עבור 10 שנים. לעזור לזוגות כדי לפתור קשיים איך אנחנו מדברים כל הזמן, חיים סקסי.

הדרך היחידה למניעת הריון, ב -99% הגנה מפני STD והריון מיותר, זה קונדום. זה עובד לכל הכיוונים, מניעת מי זרע להיכנס לגבר הנרתיק. כך שהקונדום הבטיח את רמת ההגנה הנתבעת, היא נכונה ביסודה לשים על זה: ממהר, בסופו של דבר, יכול להוביל כמה אנשים חושבים כי "הלהקה גומי" זבובים או הפסקות בתהליך של סקס. לכן, אל תירשם במשך כמה שניות, כדי באמת לשים את הקונדום - מזה, כפי שרובנו התרגלו לדבר, הבריאות שלך באמת תלוי. גם אם לצוד אותך פשוט ללכת תשוקה נכונה כרגע, להיות זהיר לזכור להגן!

Просмотров: 134 | Добавил: ionet6h | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar