00:58
חשפנות

היכרות עם הענפים המגוונים השוכרים רקדניות חשפנות.

סטריפטיז הוא סוג של ריקוד אירוטי שבו המבצע מתפשט בהדרגה תוך שהוא חושף את גופו בקצב מדוד. סטריפטיז נחשב לשונה מריקוד אקזוטי מכיוון שהוא כרוך אף פעם לא בנגיעה או בריצוי ישיר של עצמך או אחרים ואילו ריקודים אקזוטיים הם פרובוקטיביים מינית ויכולים לכלול הנאה עצמית כמו גם עוזרים מיניים אחרים. מהגדרה זו, יש לציין גם שריקוד אקזוטי אינו יכול להכיל חלוקה, מה שחשוב כאשר מבחינים בין שני הסוגים מסתכם ביסודו ברמזים של הקשר.

קצת מידע:

- לפני 1963 אנשים שהיו ידועים כ"סטריפטאזות" היו מציגים התנהגויות מסוכנות יותר כמו נגיעה בעצמם, התנדנדות קדימה ואחורה כדי להציג היבטים של האנטומיה שלה והפלת בגדיהם בצורה לא חיננית על הרצפה

- התנועה הפכה מקובלת יותר כאשר קרול דודה החלה להופיע בתלבושות צמודות לגו-גו עם מיקום אסטרטגי

אני לא מסכים עם מה שאני לא מבין.

~ מארק טווין

המיניות האנושית היא ללא ספק אחד הנושאים הרגישים ביותר על פני כדור הארץ, לכן היא קיימת באופן חי בתודעה הקולקטיבית. אמנות המיצג הזו קיימת כבר שנים רבות, והתפתחה מריקודים אירוטיים ועוד יותר מהופעות חשופות חזה על הבמה.

למרות שחלק מהאנשים מוצאים את התרגול הזה מעצים, אנשים אחרים רואים בו וולגרי מוגזם וכמעט לא דומה לביקורת מלונות מקצועית. השאלה היא: האם הרחבת הקו תהיה רווחית? מה היתרונות והחסרונות שלו? האם סוג זה של עסקי הופעות חיות יהפוך לדבר שבשגרה?

כיום ניתן למצוא כמעט כל דבר בפלטפורמות ציבוריות, אייפודים, iTunes או שירותים דומים - למרות הבגדים המסורתיים. הרבה צופים או משתתפים רואים בסליזי משהו לא מושך שלא יכול ליצור שום גייזר; אבל נתוני האופוזיציה מצביעים על כך שהמחשוף גדל כאשר הוא משתנה בחוזקה (מפוספס) ומחיאות כפיים מעוררות הערכה מתחילות לשאוג בשמחה.

על מנת להשיג הכנסות מוצלחות בתחום זה

חשפנות שמסתיימת במציצנות יכולה להפוך את המופע עצבני ונצחי.

זו הצגה נהדרת אם אותם מהלכים מבוצעים בצורה שהביצועים שלך מפתיעים את הקהל. זה יכול להיות כל כך מגניב כשאתה משתתף במשחק "הקנטה ברצועה".

תמיד יהיה צורך בחשפניות כמוצא פנטזיה עבור אנשים מסוימים, אבל ישנן בעיות חברתיות משמעותיות שעולות כאשר הסטריפינג מתבצע ללא סוכנות. במאמרה, "תשוקה והנשים שמבצעות את זה: סקירה", טוענת סוזנה וולטרס שהדברים הללו עלולים לשתק גם את החשפנית בו זמנית וגם את קהילת החשפנית. https://www.israelxclub.co.il/נערות-ליווי-בתל-אביב/|https://www.israelxclub.co.il/%D7%A0%D7%A2%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%9C%D7%99%D7%95%D7%95%D7%99-%D7%91%D7%AA%D7%9C-%D7%90%D7%91%D7%99%D7%91/

המשמעות של חשפנות משתנה בהתאם לדעותיו של אדם לבצע הופעה כזו. מנקודת מבט אחת, חשפנות נועד להיות ארוטי או מושך מינית - על ידי הצגת גוף של אדם אחר באמצעות תנוחות ביטוי שונות. ומצד שני, אפשר לראות את זה גם כבלתי אישי במידה שאין כוונה שהזהות שלהם תדבר במרומז עבורם - לראות את עצמם כאובייקט ללא ניואנסים או אינטימיות.

ישנן שתי וריאציות כלליות של הופעה זו בהתאם למטרה שלה: חושני או סוגסטי עם רמות נמוכות יותר של עירום (ארוטי), לעומת אלגנטי ומפורש מינית עם יותר עירום (פורנוגרפי

חשפנות היא פעולת הסרת הבגדים כדי להתאים לקהל. שירותי ליווי

סטריפטיז הוא גם סוג של תיאטרון שבו המבצעים משתמשים בבגדים חושניים או פרובוקטיביים מינית כדי להפשיט את בגדיהם, מהתחתונים או מהכבלים.

המילה "רצועה", כפי שהיא משמשת כאן, פירושה הסרה הדרגתית של בגדים, לפעמים כחלק ממעשה קסם (גוונים). מדי פעם, המוזיקאי המבצע את השיר הוא אמן חשפנות ומבצע חלק או את כולו גם שינוי תחפושת אחד או יותר. זה נובע ממשמעות אנגלית בריטית כללית יותר המיושמת על הופעה חיה כזו על ידי שני המינים.

10 מצוות חשפנות

המילה "ביקיני" נטבעה בשנת 1946 על ידי המהנדס הצרפתי לואי רארד. הוא קרא להמצאה שלו על שם ביקיני אטול, שם התרחש ניסוי הנשק הגרעיני הראשון של ארה"ב. זה תומך ברעיון שאסור לאפשר לחשפנות להתרחש במערכות ציבוריות או בשידורים חיים מכיוון שהיא לא מתאימה מדי לחברה.

Просмотров: 42 | Добавил: ionet6h | Рейтинг: 0.0/0

Всего комментариев: 0
avatar