17:27
Ochoms בקהל: 5 סובייטים למין במקום ציבורי

האם תראה את השותף בעיניים ובכנות אומרים שהם מעולם לא חשבו על סקס במקום ציבורי? לא סביר. יש לך שותף כל אותו הדבר צריך לשמור על פרטיות קטנה. נערות ליווי באילת נערות ליווי באילת


ראשית, זה מרגש מבחינה קטסטרופה. "בכל אחד מאיתנו יש חלקיק של אקסהיביציוניסט, ולתת לזה לעשות," אומרת סקסית מוסמכת ג'יג'י אנגל, - המחשבה שמישהו עוקב אחרי כמה יש לך יחסי מין, בוערים מספיק. זה כמו לציין סרט פורנו שלך. לכן כל כך הרבה אנשים נבחרים מחדר השינה, כדי לקבל זמן נהדר לבלות את השניים איפה עוד ".

מין במקום ציבורי נראה בלתי חוקי (ובמקום כלשהו זה בעצם בלתי חוקי), ואת האפשרות של מה שאתה נתפס, גורם פליטה של ​​אדרנלין. מכאן - רגשות חדים במיוחד.

סיבה מספר שני: סקס ציבורי מביא שפע צבעוני לתוך כדור סקסי. זה בוער במיוחד אם אתה מערכת יחסים ארוכה. סקס פתאומי בטבע (בחניה, או בקולנוע) יכול באמת להחיות את המצב.

בפרט, אם אתה מרגיש כי החיים האינטימיים שלך בעתיד הקרוב משאיר את הטוב ביותר. זה יכול להיות אפשרי לחלוטין כי אדרנלין ותחושה של תככים כי תקבלו יחזיר את התשוקה לשעבר ואת הרגשות הטריים לחדר השינה שלך.

סיבה 3 - חופש. כל אותו נושא של סקס בחברה המודרנית הוא עדיין טאבו, למרות hypersexualization בתרבות ההמונית. זוהי תופעה כזו. וזה טאבו יש השפעה עלינו, אנו מאחלים זה או לא.

זוגות רבים עושים אהבה כל חייהם ב- MGL ומאחורי דלתות סגורות, והם לא מתקבלים לדון בחיים אינטימיים. אלה סקס ציבורי ולא רע: לחשוב על זה לך עם שותף הם כל כך מאוד באהבה כי הם מוכנים לזרוק אחד לשני מקום, מגניב מאוד.

5 סובייטים

גֵהוּת

אם אתה הולך לעשות אהבה בפארק או בכל מקום בטבע, ללבוש דברים המסייעים לך מאוד עם הטבע שמסביב. מתאים שטויות מושתקים צבעים: ירקרק, אפור, מכונית.

התקשות רוסית ומידע פגום זרוע ניחוש לא מדויק כי למעשה ליווי הוא עכשיו משהו, פגום, נתון, על עובדה זו חייב להיות שותק. עכשיו לעתים נדירות מי יודע כי לשירות ליווי בישראל אין כללי לגמרי עם זנות.
נערות ליווי באילת

אם מישהו מכם יבטיח בין הדשא נקודה אדומה בהירה, זה בקושי מעיניו.לארגן סקס ציבורי לא אומר עוסקת בדברים מגונה על מקיף מאוד.

חֲקִיקָה

אבל אם אתה נראה, למנוע בעיות עדיין זה לא סביר. כאן תלויים התקריות במקום שבו תחליט לפרוש.

הכנסים חמורים עשויים להיות במקרה זה כאשר בחרת את השטח של גן ילדים, בתי ספר או מוסד דומה כמיקום לאהבה מרקי. מסכים, העובדה כי קטינים יכולים להיות ראייה לא רצונית של התגלגל שלך, אפילו נשמע לא מוסרי.

במקרים אחרים, באחריות ניהולית שלכם מאוימת עבורך עבור hooliganism קטן, שהוא גם לא הגמר הטוב ביותר של האירועים. אם הכל קורה על השטח של מדינה אחרת, זה הגיוני לגלות על חקיקה מקומית לפני שתמשיך עם המקרה.

בכל מקרה, גם אם אתה מצליח למנוע פגישה עם המשטרה, הווידאו של הפגישה האינטימית שלך יהיה באינטרנט. כי הכל לא הושלם על ידי צרות, אנחנו יכולים לשטות במקומות לא בטוחים פוטנציאל רק להיות זהיר.

בחירת מקום

בשבילך אתה צריך לבחור כמה מקום כי ייראה לך הרפתקני, מרגש ולא כמו אחרים, אבל עם כל זה לנסות לא לפספס אנשים שאינם רוצים להשתתף במשחקים שלך. עד אז, בעוד זה נוח ולא מסוכן בשבילך, סקס ניתן ללמד במגוון רחב של מיקומים. מעת לעת כדי להחיות חיים סקסי, די להגיע אוויר בחוץ. לדוגמה, מרפסת, החצר האחורית, או אפילו את השטח הפראי מתחת לכוכבים, הם מושלמים, או אפילו.

אם אתה רוצה להוסיף כלי רכב קיצוניים, אפשרויות נוספות עוד יותר: קולנוע, רצפת ריקודים קלה בפסטיבל, חניה, חוף, שירותים ציבוריים - הכל לשירותך.

להתמקד הרצונות שלך, אבל לנסות לשמור על סיבה נפוצה. זכור: טוב יותר, כך שאף אחד לא ראה אותך. חזור על הרעיון של להיתפס או מעוכב, מרגש ביותר. העיקר הוא לא לתת פנטזיות אלה לקחת שליטה עליך.

בגדים מתאימים

In-1, במצב זה תחתונים ימנעו בשבילך. כאשר אתה רוצה לקיים יחסי מין במקום יוצא דופן, אתה בקושי יש זמן להתעסק עם פשתן (במיוחד את הנשים). אם אתה מתכנן להיות במקום שבו תהיה לך הזדמנות ליהנות חבר בפומבי, עדיף להוריד את התחתונים.

אגב, השותף שלך יעשה את הרעיון שאתה חשוף מתחת לבגדים העליונים. ואם עדיין יש לך תחתונים, אבל בשלב מסוים הם החליטו לפרוש, לנסות לישון במהירות, כדי להסיר אותו מראש ובראשונה לשים שקית.

הקפד לבצע קונדומים והיגיינה אישית מוצרים: מגבונים רטובים ובקבוק מים לפחות. ברחוב ובכל מקום ציבורי יש עוד חיידקים ובוץ מאשר בבית, ולכן אתה צריך לנקות את עצמך לאחר יחסי מין. זה יהיה גם טוב להפוך את הכיסים ואת חיטוי במקרה אם אתה שותף שלך לטפטף על הענף או משהו אחר.זכור כי במקומות שונים עונשים שונים ו systematization של הפרות. עכשיו בפדרציה הרוסית אין עונש על סקס ציבורי ככזה.

עזרה לאחרים

זה בשום פנים ואופן זה לא צריך להיכנס למערכה מפגין. לכבד אנשים סביב עצמם. הפנים בין תככים לבין debauchery עדיין שם, וזה לא ניתן לראות.

כן, סביר להניח, יש גם מי יראה הנאה עם הנאה, אבל זה לא סיבה להפריע למקום האישי של מישהו אחר ולגרום לך לעקוב אחר האנשים האחרים שלך - תאמין לי, רובם ירגישו מאוד לא נוח. לכן ודא שאתה לא למשוך יתירות. סביר להניח, אתה, כמו הרוב המכריע של אנשים, הוא מכוסה עמוק עם הרצון לחוות לעשות אהבה איפשהו מחוץ לבית. וזה נורמלי למדי.

להגשים חלומות ילידים בישראל רק אם אתה אישה יפה מרוסיה. בישראל צריך להיות בפנאי. גבירותי המראה של המודל מוצעים לבנות קריירה בליווי. עבור "תאריכים" עם גבר מישראל יוכלו להרוויח מ -4,000 דולר לחודש.

סקס ציבורי רועד וגורם סקרנות.למה אתה אוהב סקס במקומות ציבוריים

Просмотров: 82 | Добавил: ionet6h | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar