10:47
עיסוי טנטרה פריז

בחלק זה תלמדו מהי טנטרה פריז וכיצד היא שונה מהטנטרה המסורתית.

הטנטרות בפריז מציעות שירותים כגון פגישות באותו יום, נסיעות ברחבי העולם וכנסים אירוטיים.

קרא את המאמר לקבלת תובנה לגבי מה עובד עם עיסוי טנטרה בימים אלה.

1-3. האמת, הטנטרה עברה שינויים קיצוניים בשנים האחרונות והביטוי הנוכחי שלה שונה בתכלית ממה שהיה לפני שנים רבות. ולמרות שרבים עדיין מקשרים את העיסוי הטנטרי כמשחק אקזוטי שמערב BDSM, הגלגולים המודרניים שלו המוצעים בפריז בימים אלה שונים באופן ניכר. ראמה רואה שתי מגמות מתגלות: הראשון הוא מפגשים אישיים שבהם זוגות או יחידים משתמשים בעיסוי טנטרי כדי להכיר את עצמם טוב יותר; השני מתפתח סביב גברים בעלי ניחנות הומוסקסואלית שרוצים להשתמש בו כדרך לחקור את ה"נשיות" שלהם.

אנשים רבים יודעים על המין הטנטרי רק מהגרסאות והפנטזיות המוכרות של תרבות הפופ. מה שהם אולי לא יודעים זה שחכמה עתיקה זו תורגלה במשך אלפי שנים והיא אחד הכלים להגיע למצבי תודעה גבוהים יותר.

רוח העיסוי הטנטרי מתעוררת לחיים כאשר אנו חיים בצורה כזו, תוך התחשבות הן בחוויה מרגע לרגע והן בתשומת לב מתקרבת. https://sensualtoi.com/region/Discreet-apartments-in-Givatayim.php

זה כפי שהם לוקחים בחשבון את החוויות שלהם ובו בזמן נשארים פתוחים לחוויות חדשות.

איך מישהו יכול להתעלות מעל צורת הגוף שלו?

מגע מוחל על מקומות רגישים שגורם לגירוי מיני, ואז נרגע כדי ששני הצדדים יוכלו להתקרב לשקט. ואז כשכמה חוויות מסוכנות מתחדשות, זה מציע תחושה של שחרור וחופש תוך כדי פיתוח שליטה באמצעות שליטה עצמית. פעם, הגעה לחסד יכולה להיות מוגדרת מחדש כחיים עם פחות נוירוזות, מה שמביא לשלווה פנימית. (קטע זה נלקח ממאמר מקוון על מיניות

עיסוי טנטרה פריז הוא גישור מודרך. המעסה מעסה עמוקות את כל גופך בידיו או במברשת קטנה במהלך הפגישה כאשר מספרים לך סיפורים בהובלת המעסה שנוצרו בשיתוף עם אנשים שביקרו בפריז.

קהל יעד: מישהו שרוצה להרגיש נינוח עמוק ומטופל באמת, מישהו שרוצה לצאת למסע מופשט.

Просмотров: 141 | Добавил: ionet6h | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar